ÜNLÜ MEZUNLARIMIZ

ALP KIRŞANLI

Türk dizi ve sinema oyuncusu, manken. Alp Kırşan liseyi doğduğu yer olan İzmir'de okumuştur. Konak Çınarlı Endüstri Meslek Lisesi Radyo ve Televizyon bölümü mezunudur.Üniversite de eğitimini MCBÜ İşletme bölümünde tamamlamıştır.

Ersan ERÇELİK

Ersan Erçelik, Türk şair, yazar. Celal Bayar Üniversitesi, İşletme bölümü mezunu. İstanbul Üniversitesi, Radyo, Televizyon ve Sinema bölümü öğrencisi.

Çağatay ŞAHAN

Manisa Celal Bayar Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu mezunudur. Çağatay Şahan, Türk hakem. Süper Lig'de ilk defa 14 Mayıs 2011'de Konyaspor - Sivasspor maçında görev yaptı.

Talha UĞURLUEL

Manisa Demirci'li olan Talha Uğurluel, 1997 yılında Manisa Celal Bayar Üniversitesinin Tarih bölümünden mezun oldu. 8 yıl Özel Radyolarda tarih programları yaptı. Yerli ve yabancı dergilerde yayınlanmış birçok makalesi olup, Çanakkale Savaşları ve Gezi Rehberi, Dünyaya Hükmeden Sultan, Sarayın Kutsalları, Kanuni’nin Akıl Oyunları, Tarih Tıbbı Konuşturdu, Mekanlar ve Olayları ile Hz.Muhammed’in Hayatı ve Balkanların Başkenti Edirne, adlı kitapların yazarıdır.